Ciężarki nabijane cynkowane

Oferowane w naszym sklepie internetowym ciężarki nabijane cynkowane, przeznaczone są do wyważania kół stalowych w samochodach osobowych, terenowych i dostawczych. Zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2000/53/W mogą być powszechnie wykorzystywane na terenie państw Unii Europejskiej.

Ciężarki cynkowane nabijane stanowią doskonałą alternatywę dla ich stalowych zamienników. Są niewielkich rozmiarów i niezwykle łatwo układają się na rancie felgi. Sam cynk ma zbliżoną do ołowiu plastyczność oraz gęstość. Jest jednak produktem dużo bardziej ekologicznym. Ciężarki zostały zaprojektowane tak, aby stabilnie osadzać się na obręczy, a jednocześnie umożliwiać wielokrotne ich zdejmowanie i ponowne nabicie ciężarka bez utraty sprężystości klipsa. Specjalny kształt ciężarków umożliwia uniwersalne zastosowanie na prawie wszystkich stalowych kołach.

Oferujemy państwu produkt najwyższej jakości, wytwarzany w profesjonalnym procesie produkcyjnym przy rygorystycznych standardach. Ich wykończenie i sposób produkcji gwarantuje odporność na działanie wilgoci oraz soli.

Home » Wyważanie koła » Ciężarki nabijane Cynkowane
Pokaż pasek boczny

Ciężarki nabijane Cynkowane Alu (10)

Ciężarki nabijane Cynkowane STD (2)