Regeneracja opon

W tej kategorii polecamy Klientom szczególnie przyrządy mające zastosowanie w każdym serwisie ogumienia jak i w firmie transportowej chcącej zmniejszyć swoje koszty a mianowicie :

• Nacinarkę do opon Niemiecka RILLFIT – wyrzynarka do opon RILLFIT 6 do odtwarzania w prosty sposób oryginalnego bieżnika – jest najnowocześniejszym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku.
Nacinarka wyposażona jest w nowoczesny transformator z zabezpieczeniem termicznym, wyróżniającym się: stabilniejszą pracą bez uskoków, zwiększoną wytrzymałością mechaniczną , mniejszym poborem mocy podczas uzyskiwania podobnych parametrów, mniejszym zniekształceniem przenoszonego sygnału, co wydłuża żywotność nożyków, mniejszą wagą.

• Nacinarkę do opon PSO – nacinarka służy do pogłębiania bieżników w oponach samochodów ciężarowych i przyczep, samochodach osobowych. Stosowane w tych pojazdach ogumienie daje możliwość pogłębienia bieżnika (tzw. nacięcie bieżnika).
Zabieg taki wydłuża okres użytkowania opony. Głowica pozwala na zamocowanie wszystkich typów nożyków (zarówno typu R jak i C). Długie kable (170 cm) biegnące od transformatora do uchwytu zwiększają komfort pracy głowicą. Transformator wyrzynarki został wyposażony w czterostopniową regulację siły grzania nożyka. Zasilany jest prądem jednofazowym 230 V.

Home » Regeneracja opon
Pokaż pasek boczny

Nacinarki do opon (1)