Narzędzia do wtrysków

Wyciąganie wtryskiwaczy może być bardzo czasochłonnych zajęciem, jeśli w naszym posiadaniu nie są odpowiednie narzędzia do wtrysków. Te znacznie przyśpieszą wykonywanie pracy i sprawią, że cała operacja będzie dużo bezpieczniejsza i mniej pracochłonna oraz oczywiście prostsza.


Podstawowe narzędzia do wtrysków

W naszej ofercie znajdziecie podstawowe narzędzia do wtrysków. Profesjonalne narzędzia zostały tak zaprojektowane, aby w błyskawicznym czasie możliwe było usunięcie zapieczonych bądź zepsutych wtrysków. Dodatkowym atutem używania tego rodzaju zestawów jest brak konieczności ściągania głowicy, co dla użytkowników samochodów zawsze oznacza wysoki koszt, długi czas naprawy i komplikacje.

Narzędzia do wyciągania wtrysków w warsztacie samochodowym

Ich zakup w przypadku warsztatu samochodowego powinien być traktowany jako swoista inwestycja. Dzięki ich wykorzystaniu właściciel warsztatu oszczędza czas oraz pieniądze. Ich wykorzystanie pozwala wykonać usługę dobrze, szybko oraz w bardziej atrakcyjnej i konkurencyjnej dla klienta cenie, co z pewnością spotka się z uznaniem klientów i sprawi, że ich liczba szybko wzrośnie. Oferujemy także komplet nasadek do wtrysków diesla, które mogą być zastosowane nawet w najcięższych warunkach, kiedy dochodzi do pracy pod dużymi obciążeniami zmiennymi. Dodatkowo wyposażono je w system AS-DRIVE, zabezpieczający przed kumulowaniem się nadmiernych obciążeń punktowych w rogach między zębami nasadki. Wszystkie oferowane przez nas produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne poprzez swoją trwałość i odporność. Dzięki temu bardzo długo zachowują swoje fabryczne, pierwotne właściwości i służyć będą swojemu właścicielowi przez wiele lat.

Home » Narzędzia samochodowe » Narzędzia do Wtrysków
Pokaż pasek boczny

Nie znaleziono produktów, których szukasz.