Narzędzia do świec

Kiedy przystępujemy do wymiany świec w samochodzie, bardzo szybko zorientujemy się, że w komorze silników nowoczesnych samochodów, jest bardzo mało miejsca. Montaż lub demontaż świec zapłonowych może stwarzać trudności, nawet doświadczonemu mechanikowi. Może w efekcie dojść do skaleczenia, oparzenia czy uszkodzenia samej świecy zapłonowej. Oferowane przez nasz sklep internetowy narzędzia do wymiany świec skutecznie wspomogą was w tej operacji.

 

Narzędzia do konserwacji świec

Narzędzia do konserwacji świec, które znajdziecie w naszej ofercie, pasują do większości typów i marek samochodu. Narzędzia do świec to między innymi specjalne klucze, które zostały zaprojektowane do odkręcania czy dokręcania świec żarowych nawet tych zapieczonych bez konieczności demontażu głowicy. Specjalna konstrukcja kluczy z przegubem i oringiem zabezpieczającym pozwala na łatwy demontaż świec żarowych nawet w trudno dostępnych miejscach. Klucze oferowane są w różnych rozmiarach, co pozwala dostosować je do szczególnego, naszego przypadku. Zaprojektowane zostały tak, żeby w, jak największym stopniu ułatwić pracę mechanikowi. Wśród wielu przedmiotów znajdziecie u nas też nasadki do świec czy zestaw frezów.

 

Najwyższa jakość narzędzi do świec

Wszystkie oferowane nas produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu bardzo długo zachowują pierwotne, fabryczne właściwości. Pozwala to na ich długie wykorzystanie bez obaw, że ulegną mechanicznemu uszkodzeniu czy nawet zarysowaniu. Wszystkie też spełniają warunki dopuszczenia do sprzedaży detalicznej i hurtowej na terenie państw Unii Europejskiej.
Home » Narzędzia samochodowe » Narzędzia do świec
Pokaż pasek boczny

Nie znaleziono produktów, których szukasz.