Kleje do opon i łat

Oferujemy Państwu doskonałe kleje do opon i łat firmy REMA TIP TOP o nazwie handlowej CEMENT SC-BL. Klej nadaje się do opon radialnych i diagonalnych, dętkowych i bezdętkowych. Gwarantuje mocne i trwałe połączenie materiałów naprawczych z ogumieniem. Doskonały zarówno w klejeniu metodą na zimno jak i na gorąco. Klej stosuje się do klejenia łatek, wkładów naprawczych, kołków zarówno w oponach i dętkach .

Proponujemy sprawdzony w zakładach wulkanizacyjnych klej CEMENT SC-BL o pojemności 225 g/260 ml. W celu nanoszenia kleju na powierzchnie naprawiane- oferujemy pędzelek firmy REMA TIP TOP, który jest także przeznaczony do innych produktów tego producenta. Np. do Uszczelniacza TipTop Innerliner Sealer 175g lub Kleju do łatek TipTop Vulcanizing Fluid 175g.
Posiadamy również kleje CEMENT SC-BL w tubkach 70g/80 ml i 30g/35ml. Takie rozwiązanie opakowania pozwala na wygodną aplikację kleju do otworu przy zastosowaniu naprawy kołkiem – idealnie wypełnia otwór w który następnie wkłada się czop kołka.

Home » Materiały Wulkanizacyjne » Kleje do opon i łat

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Pokaż pasek boczny