Chemia do naprawy

W tej kategorii proponujemy Państwu doskonałe i sprawdzone w zakładach wulkanizacyjnych odtłuszczacze opon, uszczelniacze stopki w oponach, czy styku krawędzi wklejanej łatki. Zastosowanie w pracach wulkanizatora zaprezentowanych poniżej uszczelniaczy czy odtłuszczaczy gwarantuje  profesjonalne przygotowanie naprawianych powierzchni.

BEAD SEALER to uszczelniacz do felg i jest przeznaczony jest do uszczelniania stopki w oponach bezdętkowych i obręczy na feldze w przypadku wystąpienia między tymi elementami nieszczelności, rdzy i innych zanieczyszczeń. Przeznaczenie: samochody osobowe i ciężarowe, ciągniki i maszyny rolnicze Uszczelniacz ten oferujemy o pojemności 1000 ml.

BUFFER do opon służy do odtłuszczenia opony przed montażem wkładów naprawczych, kołków i jest przeznaczony do opon i dętek . Zastosowanie  – przy naprawach wykonywanych technologią na zimno.Proponujemy odtłuszczacz  w pojemności 400ml i 1000 ml.

INNER SEALER  to uszczelniacz do łat i wkładów przy naprawach  opon i dętek w samochodach osobowych, ciężarowych i ciągnikach. Przeznaczony jest do uszczelnienia styku krawędzi wklejonej łatki, kołka, wkładu naprawczego z porowatością wewnętrzną opony bezdętkowej .Pojemność: 1000 ml.

Zapraszamy do zapoznania się z  naszą ofertą na stronie www  w zakresie  Chemii do naprawy opon samochodów   !

Home » Materiały Wulkanizacyjne » Chemia do naprawy

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Pokaż pasek boczny