Chemia warsztatowa

Akcesoria warsztatowenarzędzia  podstawowe do prac wulkanizacyjnych . Polecamy dobrej  i  sprawdzonej przez naszych odbiorców narzędzia do prac z ogumieniem oraz felgą samochodową.

Szczególnie sprawdzone  mamy akcesoria :

Nakładka ochronna na felgę – niezbędna nakładka na rant felgi z odpornego na wytarcie tworzywa sztucznego  – dobranego kompozytu materiałowego.  Nakładka   skutecznie  zabezpiecza krawędź obręczy podczas demontażu opony łyżką montażową  w momencie jej zeskoczenia z głowicy montażownicy. Szczególnie zalecane w przypadku felg aluminiowych. Sznurek zamocowany centralnie z nakładką pozwala na szybkie zerwanie zabezpieczenia z obręczy podczas obrotu stołu montażowego.

Pędzel do nakładania pasty motażowej – HEK  –    pędzel ten służy do nakładania pasty montażowej. Specjalnie wygięta „główka” pędzla ułatwia nakładanie pasty na oponę, zwłaszcza w dużych oponach ciężarowych. Długie i twarde włosie zapewnia znaczną żywotność tego pędzla a solidna metalowa obejma zapobiega wypadaniu włosków. Przeznaczenie- do stosowania w montażu opon dla  każdego pojazdu samochodowego i jezdnego, gdzie wymagana jest zamiana  lub naprawa opony.

”Więcej”
Home » Chemia warsztatowa
Pokaż pasek boczny

Akcesoria (4)

Pasty montażowe (1)