SEMA Show 2018 – Las Vegas

Targi SEMA, a właściwie Specialty Equipment Market Association, miały miejsce w dniach 30.10-02.11.2018 roku. Czterodniowe show jest coroczną imprezą odbywającą się w Las Vegas Convention Center. Od 1967 roku SEMA zbiera w jednym miejscu zarówno przedstawicieli producentów jak i kupujących z branży specjalistycznego wyposażenia motoryzacyjnego. Asortyment prezentowany podczas targów stanowi grupę produktów efektywnie wpływających na styl, komfort, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo samochodów osobowych i ciężarowych.

Impreza przyciągnęła łącznie 162 000 osób, w tym 70 000 firm poszukujących topowych produktów do dalszej odsprzedaży, 3 600 przedstawicieli mediów oraz 2 400 firm wystawiających swoją ofertę. W przeciągu czterech dni pojawili się reprezentanci z ponad 140 krajów. Pośród wystawców znaleźli się producenci samochodowi, wiodący producenci zamienników i części zapasowych oraz producenci akcesoriów motoryzacyjnych, a 400 firm wystawiało swoją ofertę po raz pierwszy. Dodatkowo miejsce miały seminaria, które nastawione były na strategie i techniki biznesu typu marketing internetowy, obsługa klienta czy szkolenia produktowe.

Dla firmy Max-Trade był to debiut na targach w Las Vegas. Zaprezentowane zostały produkty z grupy śrub i nakrętek oraz ciężarków do wyważania kół.

Serdecznie dziękujemy odwiedzającym za przybycie i poświęcony czas. Bardzo miło nam było spotkać się osobiście. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie cenne sugestie i opinie.

Do zobaczenia podczas kolejnych branżowych imprez targowych!