Max-Trade na targach TTM w Poznaniu

W dniach 5-8 kwietnia 2018 odbyła się kolejna edycja Targów Techniki Motoryzacyjnej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Firma Max-Trade po raz kolejny uczestniczyła w nich jako jeden z około 300 Wystawców z całego świata. TTM połączone były z największymi w Polsce targami Motor Show, przyciągającymi ogromną rzeszę fanów motoryzacji.

Odbywające się co dwa lata Targi Techniki Motoryzacyjnej skupiają oferty firm z branży motoryzacyjnej skierowane w szczególności do warsztatów samochodowych, serwisów wulkanizacyjnych, stacji kontroli pojazdów, myjni czy sklepów motoryzacyjnych. Całość obejmowała 5 pawilonów, z czego 1 składał się z wystąpień narodowych. W trakcie targów miejsce miało wiele atrakcji, w tym między innymi „Żywy Warsztat” pozwalający z bliska zapoznać się z pracami wykonywanymi przez serwisantów, „Forum Warsztatowe”, Konferencje i Wykłady oraz liczne Turnieje, podczas których wyłoniono Mistrzów spośród Mechaników, Lakierników, Diagnostów Samochodowych a także z zakresu Wiedzy Samochodowej.

Ekspozycję naszej firmy podczas tegorocznych targów stanowiły bestsellerowe produkty, w tym ciężarki do wyważania kół, śruby i nakrętki, pneumatyczne klucze Licota oraz wiele innych akcesoriów i narzędzi wulkanizacyjnych. Specjaliści z branży mieli możliwość bezpośrednio zapoznać się z naszą szeroką ofertą, a dla naszej firmy była to okazja do bliższego poznania oczekiwań obecnych i przyszłych klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Uczestnictwo Max-Trade w targach TTM Poznań okazało się wyjątkowo owocne, obfitując w wiele pomyślnych kontaktów biznesowych.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za przybycie. Jednocześnie zachęcamy także do kolejnych spotkań podczas przyszłych imprez targowych, których Max-Trade będzie uczestnikiem.