AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2018

Automechanika Frankfurt to wiodące na świecie targi z branży motoryzacyjnej, organizowane przez Messe Frankfurt od 1971 roku. Tegoroczna impreza targowa zgromadziła wystawców ze 170 krajów, a swoje oferty wystawiło ponad 5000 firm, w tym 185 z Polski.

Max-Trade jako wystawca zaprezentował ofertę handlowo-produkcyjną w strefie światowych producentów opon i felg samochodowych, wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych, warsztatów blacharki samochodowej oraz samochodów retro.

Pośród przedstawionego asortymentu znalazły się dobrze znane już grupy produktów, a wśród nich śruby i nakrętki do kół samochodowych, ciężarki do wyważania kół, zarówno ołowiane jak i cynkowe oraz zawory do kół. Jako nowość zaprezentowana została linia profesjonalnych kosmetyków samochodowych, którą firma planuje wprowadzić na rynek jako producent. Nasza oferta przyciągnęła zainteresowanie przedstawicieli firm przybywających z 20 krajów z całego świata.

W imieniu całego zespołu, pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska i poświęcony czas. Cieszy nas zainteresowanie naszymi produktami i liczymy na kolejne owocne spotkania podczas przyszłych edycji imprez targowych.